Baby English (для дітей віком 4-6 років)

Шановні батьки! Чи можете ви собі уявити, що свою дитину ви навчаєте спочатку читати,писати,граматичним правилам рідної мови,а потім починаєте, нарешті, з нею розмовляти? Ні, цього уявити неможливо. Саме тому завдання нашого гуртка спочатку навчити дитину розуміти,говорити, а потім читати і писати англійською мовою.Тобто,у процесі навчання діти не вивчатимуть складових частин незнайомої мови, а одразу опановуватимуть її як засіб спілкування.

Дітей дошкільного віку можна сміливо назвати «спеціалістами засвоєння будь-якої іноземної мови» (Є,Пулгрем ).Тому ми намагаємось якомога ефективніше використати цей період для того, щоб: 

  • викликати інтерес та позитивне ставлення дітей до вивчення англійської мови;
  • познайомити їх із звуковими особливостями мови;
  • допомогти оволодіти мінімальним словниковим запасом з цікавих та близьких дошкільнятам тем(Знайомство. Моя сім’я, друзі. Ігри та іграшки.Їжа,овочі,фрукти.День народження. Частини тіла. Мій день. Пори року, погода.
  • Одяг.Будинок,меблі.готуємось до школи. Тварини та  пташки. Веселий алфавіт тощо);
  • навчити найпростішого діалогічного та монологічного   
  • спілкування англійською мовою у щоденній побутовій діяльності дітей (вітатись ,прощатись,розповідати про себе,вибачатись,дякувати,дати команду виконати дію, висловити своє ставлення до чогось, запросити елементарну інформацію, відповісти);
  • заучити з дітьми діалоги щоденного спілкування, які можна використовувати в домашньому повсякденному спілкуванні,і які допомагають дітям «заговорити»англійською мовою;
  • розвивати позитивні риси характеру дітей, формувати культуру спілкування, моральні якості;
  • ознайомити з елементами культури Великобританії і США.

Програма передбачає навчання дітей впродовж двох навчальних років(4-5,5-6).Завдання і зміст навчання на кожен рік узгодженні між собою.

Заняття проводяться двічі на ти тиждень тривалістю 50 хвилин. Завдяки цікавій ігровій формі, створенню ситуації «чарівної казки»,використанню яскравих іграшок, різноманітного наочного матеріалу вони стають цікавою, веселою та захоплюючою пригодою для маленького дошкільника. Діти грають,а не вчаться. Це і є секретом успішного навчання малюків. У грі дитина непомітно для себе докладає розумові зусилля, напружує пам’ять, вправляється у вимові звуків, вживанні англійських слів і фраз. Впродовж усього заняття діти виконують те ,що люблять робити усі малюки :спілкуються та грають з друзями,розмальовують,розучують та розігрують англійські віршики,пісеньки,ролі казкових героїв, приймають участь у постановці міні-спектаклів,виконують та дають команди друзям.

Основною характеристикою занять є «занурення» дитини в середовище в якому розмовляють англійською мовою, створення таких ситуацій в яких без англійської мови не обійтись.

До процесу навчання залучаються також і батьки. Виконуючи домашнє завдання разом з дітьми дорослі й самі зможуть багато чого   згадати,навчитись й заговорити англійською мовою.

Маючи вже засвоєними у 5-6 років початки іноземної мови дитина отримує можливість зміцнити інтерес до її вивчення та й надалі закріплювати, вдосконалювати й поглиблювати здобуті знання у Клубі англійської мови.

Отже давайте разом залучати малюків до гри під назвою «навчання»,робити їх  активними учасниками цього дивного дійства і результати не примусять себе довго чекати. І тоді ми з упевненістю зможемо підписатися під словами американського просвітителя, ученого і державного діяча Бенджаміна Франкліна:

Скажи мені,і я забуду.
Навчи мене, і я запам’ятаю.
Залучи мене,і я навчуся.

 

Ми в соцмережi

gplus        facebook       odnoklassniki