Розвиток дитини

Від 1 року 

Народжується дитина і перед батьками стає питання – як виховувати її? Як розвинути, щоб вона зростала гармонійною особистістю?

Ми вважаємо, що знаємо про дітей усе, тоді як насправді обмаль знаємо про їх реальні можливості. Ми приділяємо багато уваги питанню про те, чому навчити дітей після 3 років. Але згідно сучасним дослідженням, до цього віку розвиток клітин головного мозку вже завершено на 70-80%. Чи не свідчить це про те, що ми маємо спрямовувати свої зусилля на ранній розвиток дитячого мозку до 3 річного віку?

Згадуючи приклад загублених дітей, які виросли в оточенні тварин, та на завжди лишились не повноцінними  людьми, ми переконуємось, який великий вплив на новонародженого мають оточення та виховання. Звідси висновок – те, що дитина граючись засвоює  до 4 років, дається в подальшому житті дуже важко, або не засвоюється ніколи.

Ранній розвиток не передбачає взгодовування немовлят фактами та цифрами. Головне – це введення нового досвіду «вчасно». Єдина мета раннього розвитку - дати дитині таке виховання, щоб вона мала глибокий розум і здорове тіло, зробити її кмітливою та доброю. Розвинути в дитини безмежний потенціал можливостей, сприяти  формуванню гармонійної особистості.   

Ранній розвиток приорітетніший за раннє навчання. Раннє навчання розвиває репродуктивне – відображувальне – мислення, а однією з головних передумов розвитку є власна активність дитини. Тож завдання дорослого – заохочувати до активності.

У нашому  Центрі    ми можемо запропонувати заняття, які будуть цікаві для Вашого малюка і корисні для його фізичного, інтелектуального та  соціального розвитку.

Ранній розвиток: 

 

 

Комплекс "Малеча"


elem muz EX

 

Гурток "Малеча" - це комплекс занять для самих маленьких, віком від 1 до 3 років. Разом із дорослими діти поринають у чарівний світ музики та художньої праці...

ДОКЛАДНIШЕ

 

Комплекс "Капітошка"


knopa EX g

 

Робота групи «Капітошка» основана на вікових особливостях розвитку дитини. Кожен вік має сенситивні періоди формування тих, чи інших умінь та навичок. Своєчасна подача інформації дає можливість дитині без труднощів оволодіти поняттями, які край необхідні для її подальшого розвитку.....

ДОКЛАДНIШЕ 

Комплекс"Кнопа"


kapitosh EX g

 

Дана  программа  розвитку  спрямована, перш за все, на те, щоб розвинути у дитини основні психічні функції. Це - мова, мислення, уява, моторика, увага  та  творчі задатки. Комплекс занять  з дітьми дозволить  сформувати у них певні здібності, необхідні...

 ДОКЛАДНIШЕ 

Комплекс"Перлинка"


parlinka EX

Сьогодні, щоб дитину прийняли до школи вона має бути вже підготовленою. Для батьків, які хочуть підготувати свою дитину до такого серйозного етапу в житті, як вступ до школи, ми пропонуємо комплексні заняття в групах «Перлинка»....

ДОКЛАДНIШЕ

 

 

Ми в соцмережi

gplus        facebook       odnoklassniki