Капоейра 

 

Капоейра для дітей – це ідеальний варіант для тих, хто шукає універсальне спортивно-розвиваюче заняття для своєї дитини. Різноманіття рухів в Капоейра не дасть можливості засумувати на тренуванні, а веселий і динамічний характер заняття приваблює з першого разу!
Капоейра для дітей це:

- Розвиток гнучкості і пластичності;

- Елементи бойових навичок;
- Загально фізична підготовка;
- Самозахист;
- Розвиток музичного слуху і відчуття ритму;
- Веселе дозвілля і нові друзі.
Капоейра – це універсальне бойове мистецтво,заняття яким може бути корисним практично в будь-якому віці. На тренуваннях з капоейри задіяні усі групи м’язів, що допомагають правильному формуванню м’язового скелету і розвитку опорно-рухового апарата. Завдяки універсальності, капоейрою можна почати займатися з 4-х.

Чому буде вчитися Ваша дитина на заняттях з Капоейри:

Для самих маленьких учнів заняття включають, в першу чергу, базову фізичну підготовку, і, звичайно, елементи капоейри викладаються в ігровій формі.  Початок заняття з капоейри  в ранньому віці допомагає сформувати оптимальну базу для продовження спортивної кар’єри в більш пізній період. Вивчаючи техніку ударів та різноманіття технік самозахисту діти, в подальшому, впевненіше відчувають себе серед однолітків.

Капоейра для дітей допомагає розвити гнучкість і пластичність, покращити швидкість реакції, моторику і координацію рухів.
На тренуваннях діти отримують психологічне розвантаження, що дозволяє знизити рівень емоційної напруги, а також підвищити рівень соціальної взаємодії. Заняття капоейрою допомагають дітям стати більш впевненими у собі, і сприяють усесторонньому гармонічному розвитку.
Капоейра – це унікальне бойове мистецтво, що дає необмежені можливості для самовдосконалення в будь-якому віці!

 

View the embedded image gallery online at:
http://divocvit.com.ua/child/148-kapoejra.html#sigProIdece0e970ca

Ми в соцмережi

gplus        facebook       odnoklassniki