Ментальна арифметика

«Уява важливіша за знання. Знання обмежене.

Уява охоплює цілий світ.»

А.Ейнштейн

Скільки буде два помножити на два? Звичайно, у відповідь дорослий скептично усміхнеться, а юний школяр гордовито промовить – чотири. Більшість з нас, маючи за плечима середню освіту, вміє вправно додавати і множити двозначні числа. Але чи швидко ви додасте в умі, скажімо, двісті сорок вісім до шестисот сімдесяти п’яти? А якщо ці числа перемножити? Потрібно мати неабиякі здібності, - скажуть одні. Для цього треба наполегливо вчитись багато років, - стверджуватимуть інші… І будуть неймовірно здивовані, дізнавшись, що подібні розрахунки під силу семирічним дітям! Не вірите? Тоді запрошуємо вас у світ МЕНТАЛЬНОЇ АРИФМЕТИКИ!

Це унікальна програма гармонійного розвитку розумових та творчих здібностей, що дозволить у повному обсязі розкрити потенціал Вашої дитини. Сучасна освітня система здебільшого орієнтована на розвиток лівої півкулі головного мозку, яка сприймає світ через слова. Тоді як права, сприймаючи речі у вигляді образів, – активізується лише під час співів або малювання. Саме у розвитку правої півкулі і закладено величезний індивідуальний потенціал. Запропонований курс гармонійно розвиває обидві півкулі мозку. Згідно наукових досліджень, найбільш інтенсивний розвиток спостерігається у дітей раннього віку, і його наповненість саме у цей період здебільшого впливатиме на майбутні життєві успіхи. Своєчасний та насичений розвиток мислення надасть дитині неймовірні перспективи у майбутньому. Таким чином, закладається міцна основа для подальших академічних успіхів та творчого розвиту особистості.

Що отримує дитина під час навчання? Окрім того, що математичний обрахунки для наших учнів перетворюються на улюблену розвагу, у дітей також покращується концентрація уваги, фотографічна пам’ять, точність та швидкість, творче мислення, слух і спостережливість, уява та міркування, досягнення у шкільному навчанні.

Чому саме цей вік? Найбільш інтенсивно головний мозок розвивається у дитячому віці. Протягом перших років утворюються нейронні зв’язки, які визначають його розвиток. Якщо ці з’єднання не стимулюються на такому важливому етапі життя, то вони більше не відновлюються. Ось чому батьки намагаються з малечку навчати своїх дітей іноземних мов, грі на музичних інструментах, інші види розвиваючої діяльності. Адже саме такого типу активність стимулює роботу мозку, і навчання проходить легше.

Що ж це за методика «Абакус»®? Методика «Абакус»® - програма Ментальна арифметика – це унікальна методика розвитку розумових здібностей дітей від 4 до 16 років, заснована на системі усного рахунку. Навчаючись за цією методикою, дитина зможе розв’язати будь-які арифметичні задачі за кілька секунд (додавання, віднімання, множення, ділення, розрахунок квадратного кореня числа)  в умі швидше, ніж за допомогою калькулятора!

Переваги програми «Ментальна арифметика». Головною метою методики є розвиток у дітей: концентрації уваги, фотографічної пам’яті, творчого мислення, слуха та спостережливості, уяви, логіки, аналітичного мислення… А те, що дитина зможе розв’язувати будь-які арифметичні задачі швидше калькулятора є лише виміром того, наскільки розвинені її інтелектуальні здібності. Оскільки виміряти або ж оцінити перераховані здібності іншими засобами – неможливо. Переваги методики «Абакус»® розкриються перед Вами у повній мірі коли Ваша дитина розпочне розв’язувати арифметичні задачі з дивовижною швидкістю та точністю.

Як проходять заняття за методикою «Ментальна арифметика»? На початкових етапах програми діти навчаються тому, як здійснювати арифметичні розрахунки з використанням найстарішого розрахункового інструменту, дерев’яної рахівниці – абакуса. Цей пристрій складається з прямокутної рами з круглими кісточками, що переміщуються на спицях. Спочатку діти навчаються розв’язувати арифметичні дії, використовуючи фізичний абакус. В подальшому розрахунки проводяться на ментальному рівні, тобто подумки, уявляючи в умі образ рахівниці. Таким чином, діти навчаються виконувати складні розрахунки у швидкому темпі, в той же час для них це залишається розвагою.

Діти, які пройшли навчання за програмою ««Ментальна арифметика», досягають визначних результатів не тільки у математиці, але й в інших сферах завдяки тому, що збільшується впевненість у своїх силах, учні здатні подолати труднощі, які виникають під час шкільного навчання.

За допомогою програми Центру «ДивоСвіт» з ментальної арифметики Ви інвестуєте в майбутнє Ваших дітей. Тільки уявіть, скільки прихованих талантів можна розкрити і які можливості для успіху заховано у звичайній дерев’яній рахівниці!

 

Ми в соцмережi

gplus        facebook       odnoklassniki