Хіп-хоп

 

     Танці – це мрія, що висловлюється рухам тіла. Танці роблять світ яскравим.

    Хіп-хоп – це суміш енергії, позитиву  та драйву. Це модний молодіжний рух зі своїми звичками,одягом,правилами. Люди, які танцюють хіп-хоп, відрізняються енергійністю та бадьорістю, впевнені у собі та позитивні. Танці допомагають позбавитись комплексів та стресу. Гарна постава, грація, координація та спритність – це також танці. Сьогодні хіп-хоп на вершині популярності,танцювати в цьому стилі модно та престижно.

     На заняттях Студії Сучасного Танцю «ART FUSION» учні систематично та послідовно вивчають базові рухи, різні техніки, танцювальні комбінації та нову хореографію. Також, в програму включені силові вправи, акробатика  та розтягування. Під час уроків розвивається пластика, дрібна моторика рук та ніг, музичний слух, почуття ритму. Навчання хіп-хопу потребує оволодіння різними стилями танцю, тут не має суворих рамок, головне – тільки імпровізація, підкорення біту та прояв своєї оригінальності.

     Заняття проводяться захоплююче та цікаво, повністю занурюючи в світ танцю, враховуючи рівень підготовки кожної дитини та її індивідуальні особливості. Різноманітні конкурси, фестивалі та змагання, створення цікавих постановок та креативних проектів!!!

   Чому ART FUSION?    Тому що ми-найкращі!

   За семирічну історію ми вигравали Чемпіонат світу та Чемпіонати України. Наші вихованці входять до ТОП-10 наймасштабніших українських танцювальних фестивалей. Ми володарі звання «Лучшая команда страны» в номінації «SOCIAL WORK», лауреати премії «Народний бренд 2016».

Наші вихованці учасники популярних телепроектів «Україна має талант!Діти» та «Танцюють всі».

Вихованці Студії активно приймають участь у житті рідного міста . Наші команди  постійні учасники святкових концертних програм та мистецьких проектів.

   ART FUSION – це велика та дружна родина, де кожен сяє яскраво.

   Будь кращим – будь з ART FUSION!

   Ми готові прийняти до нашою родини кожного хто живе творчістю, цілеспрямований та бажає розвитку. 

   Набір дітей від 4 років.

   Керівник гуртка Аманова Олександра Вадимівна (093 409 01 08)

   Живи яскраво!  Танцюй разом з нами! Прямуй за мрією!

 

View the embedded image gallery online at:
http://divocvit.com.ua/child/146-gitara.html#sigProIdd6194ee528

Ми в соцмережi

gplus        facebook       odnoklassniki