Англійська для дорослих

 

В сучасному світі знання будь-якої іноземної мови відкриває для нас багато можливостей і перспектив. Це спосіб пізнати світ, познайомитись з новими людьми, знайти цікаву роботу, вивчати інші культури, скоштувати новий стиль життя на смак, відчути його на дотик та побачити його нові кольори.

Нажаль, все ще є багато людей, які відчувають зовсім  невиправданий панічний страх при першому ж згадуванні про іноземні мови, відбираючи таким чином в себе чудову можливість зробити своє життя цікавішим, яскравішим і навіть помолодшати на декілька років при цьому. Так-так, ви правильно все почули. Вивчення іноземних мов позбавить Ваш мозок вікового старіння і забезпечить усі умови для використання його на повну потужність. І що саме неймовірне, Ви зможете перетворити вивчення іноземної мови на захоплюючу пригоду.

Ось чому, одним із самих основних завдань нашого центру є створення приємної емоційної атмосфери на заняттях, ознайомлення з базовими основами англійської мови в цікавій і простій формі для запам’ятовування, розвиток навичок спілкування на різних рівнях підготовки, поглиблене вивчення граматики англійської мови та можливість отримати свій власний експрес-розмовник, який знадобиться у будь-якій країні світу.

Все це можливо, якщо Ви відвідаєте наші курси, завчасно обравши напрямок, який Вам подобається. Ми гарантуємо гарний настрій і що саме головне, Ви зрештою забудете про такий набридливий «мовний бар’єр», який викликає серйозний дискомфорт у спілкуванні з носіями мови.

     Відкриваймо світ разом!

 Ми пропонуємо Вам такі напрямки:

  • Визначте свій рівень англійської мови. Базова розмовна англійська. – 3 тижні
  • Базова розмовна англійська + основи граматики. – 1 місяць
  • Інтенсивні курси для туристів, які зібралися у подорож до Америки, Англії, Канади, Австралії, Нової Зеландії або іншої країни світу. – 1 тиждень
  • Граматика английської мови. Підвищений рівень (спеціально для тих, хто вже знайомий з мовними азами) – 3 місяці
  • Клуб англійської мови (перегляд відеофільмів, групове читання і обговорення літературних творів, англомовні екскурсії до музеїв міста, спілкування з носіями мови, участь у командних квестах та інших цікавих проектах) – 3 місяці

Ми в соцмережi

gplus        facebook       odnoklassniki