Кудо

 


  Кудо(Яп.,«простий шлях») або Дайдо Дзюку (яп., «школа великого шляху») - сучасне повноконтактне бойове єдиноборство, створене в 1981 році майстром східних єдиноборств Адзума Такасі на основі його знань про карате кекусинкай, боротьбі дзюдо, тайському боксу.

КУДО - це синтез різних видів єдиноборств, в якому в рівній мірі розвинені ударні техніки ведення поєдинку в стійці і техніки боротьби.
Дайдо-Джуку Кудо вивчає та всі удари руками, ліктями, ногами і колінами, кидки, підсічки зі стійки, боротьба, больові і задушливі прийоми.
Такий солідний арсенал контактної техніки, чіткі і систематичні правила перетворюють бої в видовищні поєдинки з практично повною відсутністю травм, за рахунок екіпірування. Головною відмінною рисою школи є максимальне наближення цього стилю до умов реального бою.
Це дозволяє Кудо бути ефективним засобом самооборони і видовищним видом єдиноборства.
Рейтинг турнірів з цього стилю дуже великий, змагання збирають десятки тисяч глядачів.  Також Кудо ще називають "ШЛЯХ ВОЇНІВ", "ШЛЯХ СИЛЬНИХ ДУХОМ".

Що дасть Кудо для вас:
Вивчення прийомів самозахисту, комплексні вправи для загально фізичної  підготовка, розвитку швидкості, спритності, сили та координації рухів. Кудо  виховує сили волі, рішучості та сміливості.

Ми в соцмережi

gplus        facebook       odnoklassniki