Фiтнес

Фітнес – один з найпопулярніших напрямків сучасного спорту.  На сьогоднішній день є багато трактувань значення слова «фітнес», яке і справді походить від англійського «fitness», що означає «пристосованість», «придатність» і «відповідність». Та якщо глянути ширше і усвідомити дію фітнесу на людину, то можна впевнено сказати, що фітнес – це перш за все здоров’я!

Виділяють п’ять основних компонентів фітнесу: Сила, Витривалість, Аеробне навантаження (серцево-судинна витривалість), Гнучкість, Правильне харчування (обмін речовин, склад тіла). Результат занять очевидний:  зміцнюються м'язи, покращується серцево-судинна (кардіо-респіраторна) витривалість, розвивається  гнучкість суглобів.

Завдяки фітнесу підвищується життєва енергія, поліпшуються настрій і самопочуття.

Заняття фітнесом сприяють не лише зміцненню здоров'я, але й створенню красивої фігури. Це оздоровча методика, що дозволяє змінити форми тіла і його вагу і надовго закріпити досягнутий результат, завдяки тому, що кожне нове тренування включає в себе роботу над різними групами м'язів. У поняття фітнес ми включаємо чотири складові: перша - фізичний напрямок, спорт; друга - це раціональне харчування;  третя - ментальне тренування, концентрація;  четверта - фітнес як розслаблення, релаксація. Усі ці ланки однаково важливі для людини, не можна розвивати щось одне, не займаючись іншим. Потрібно комплексно підходити до зведення будівлі під назвою «здоров'я».

Завітайте до нас і нехай фітнес стане стилем Вашого життя!

Ми в соцмережi

gplus        facebook       odnoklassniki