Естрадна хореографiя

Головна мета роботи ансамблю -  розвиток творчого потенціалу кожної дитини, забезпечення духовного становлення особистості, громадського формування основних духовних навичок, які дають змогу дитини визначитися у подальшому хореографічному навчанні, також основною метою є постановка корпусу, ніг, рук, набуття початкових навичок координації в елементарних вправах біля станка і на середині залу.

Класична хореографія для дітей - це відмінна база для будь-якого танцювального напрямку, який обере дитина в майбутньому. Але навіть якщо танець не стане улюбленим захопленням або професією, то нові вміння, які дитина отримає за час занять хореографією, завжди йому знадобляться. Адже хореографія для дітей - це правильна постава, граціозність, відмінна координація рухів, артистичність, вміння концентруватися і, як результат, зміцнення здоров'я і гармонійний розвиток.

Хореографія для дітей зміцнює серцево-судинну систему, формування м'язів і кісткового скелета дитини відбувається більш рівномірно, збільшується еластичність зв'язок, зміцнюються м'язи. Хореографія для дітей благотворно впливає на нервову систему і психіку дитини. Заняття класичною хореографією вчать малюка бути більш дисциплінованим і зібраним, формують у нього музичний слух.

Завдяки взаємозв'язку гімнастики та балету - виробляється координація і виразність кожного руху (включаючи пластику, почуття ритму, грацію, і навіть артистичність.) Основою будь-якого танцю є класична хореографія, яка дає базові і фундаментальні уроки. ( розтяжка, гнучкість, силові навантаження) Така хореографія актуальна і просто в повсякденному житті - гарна постава, плавна хода... Стати стійкішою і краще орієнтуватися в просторі, поліпшити навички самостраховки допоможе акробатика - невід'ємна базова частина будь-якого виду танців, спорту.

На естраді важливу роль відіграє не тільки індивідуальність танцюриста, але й акторська майстерність. Справа в тому, що естрадні танці - це не просто завчені рухи, а невелика театральна постановка. І саме тому танцюрист повинен володіти не тільки пластикою, але й акторською майстерністю. Естрадний танець ґрунтується на імпровізації. Танцюрист повинен зуміти висловити себе, своє «я» за допомогою танцю, і просто завчені механічні рухи в даному випадку не доречні.

Саме імпровізація грає головну роль в естрадному танці, адже будь-естрадні танці - своєрідні театральні виступи.

Для занять вам знадобиться зручна спортивна форма та взуття (балетний купальник, балетки), а також гарний настрій. Заняття проводяться за принципом від простого до складного, так що ви можете вивчити основні рухи та зв'язки на будь-якому етапі занять. На початковому рівні ви навчитеся відчувати ритм, а також виконувати базові елементи танцю. На наступних етапах навчання вам запропонують заняття з акторської майстерності, ви продовжите освоєння техніки танцю, а також спробуєте імпровізувати.

 Хочете навчитися танцювати? Хочете бути частиною дружного колективу? Хочете вивчати нові популярні танцювальні напрямки?

Естрадні танці - це ефектне, яскраве, зоряне шоу.  

Приходьте, наші двері відкриті для дітей з 4 років !

Навчання в групах за напрямами:

- Дитяча хореографія

- Естрадний танець

- Джаз-модерн, модерн

Просторий зал, відмінна атмосфера, великий вибір напрямів, на будь-який смак, в зручний для Вас час.

Керівник та колектив «Вертикаль» запрошує всіх бажаючих займатись естрадною хореографією!

 

Ми в соцмережi

gplus        facebook       odnoklassniki