Тхеквондо

Тхеквондо  є одним з найбільш систематизованих і науково-обгрунтованих бойових мистецтв світу. Ця дисципліна за допомогою тренування тіла і душі прищеплює людині фізичні бойові навички, ставить за мету поліпшити душевне здоров'я та якість життя.

У перекладі з корейської мови Тае означає удари ногою, квон - кулак або удари рукою, До - це шлях. Тобто, Таеквон-До   має дві складові: перша - це «таеквон» використання рук і ніг в цілях самооборони, і друга «До» життєвий шлях, що включає в себе морально-етичне виховання особистості і інтенсивне ментальне тренування для розвитку вищої свідомості через розуміння культури і філософії Таеквон-До. Вже в самій назві закладена суть Таеквон-До, а саме гармонійний розвиток людини як фізично, так і духовно.

За короткий термін існування, Таеквон-До досить молоде бойове мистецтво в порівнянні з багатьма іншими, знайшло величезну популярність, і на сьогоднішній день, Таеквон-До  займаються близько 40 млн. людей у всьому світі.

Тхеквондо є бойовим мистецтвом  і його Філософія виражається 5-ма принципами:

  • Чемність; 
  • Терпіння; 
  • Непохитний дух;
  • Самоконтроль;
  • Чесність.

У Тхеквондо кожен може отримати те, що йому потрібно: поправити здоров’я, навчитися самозахисту, ознайомитися з філософією Тхеквондо, виховати сильне тіло та дух. 

 

Ми в соцмережi

gplus        facebook       odnoklassniki