Арт-студiя

"Арт-студія" працює  для дітей шкільного віку, починаючи від 4 років. Це школярі, які полюбляють малювати, ліпити, виготовляти цікаві вироби з різних матеріалів і бажають навчитися робити це більш професійно, створити для себе  платформу для майбутньої професійної реалізації, пов`язаної з образотворчим мистецтвом, або просто хотять творити – для душі.

Програма "Арт-студії" передбачає детальне освоєння особливостей різних матеріалів образотворчого мистецтва, технік і прийомів роботи з ними (гуаш, акварель, акрил, прості та кольорові олівці, вугілля та сангіна, гелеві ручки, пластилін, пластика, керапласт, картон, різні види паперу та ін.), вивчення кольорознавства, композиції, особливостей живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва. Діти навчаються способів створення художнього образу, тобто засвоюють секрети, як засобами образотворчого мистецтва передавати внутрішні стани, емоції, ідеї, музику, рух, навіть запах. На заняттях діти вичають правила і пропорції малювання тварин, людей, вчаться основам академічного малюнку (зображування об`єму, простору, освоюють закони перспективи, особливості розподілу світлотіні, знайомляться з характером передачі фактур), малюють з власної фантазії та з натури, у різних жанрах, але більш складні завдання діти отримують на 2-3-ому році навчання.

За бажанням батьків діти можуть отримати знання та навички  роботи з пастеллю, розпису по тканині, склу, більш старші – познайомитись і з олійними фарбами, навчитись працювати з декор-матеріалами, що використовуються в сучасному дизайні (ми робимо декоративні дерева, розписуємо посуд, працюємо із сіном, можемо виготовляти прикраси...). 

Сюжети  та теми робіт дуже часто у рамках поставленої задачі обирають самі діти, тому на заняттях панує творча та жвава атмосфера. Навіть ті заняття, що покликані дати дітям певні елементарні навички, побудовані так, що дитина в результаті має на руках цікаву роботу, якою можна прикрасити інтер`єр, подарувати комусь із близьких. 

Заняття на Арт-студії стимулюють розвиток просторового, асоціативного, метафоричного, символічного та логічного мислення, виховують спостережливість, тренують увагу, уяву і фантазію, вчать  передавати свій внутрішній стан засобами мистецтва, розширяють обізнаність дитини з історії мистецтва та природознавчих наук, психології (художник повинен знати фізичні та хімічні властивості матеріалів, секрети сприймання людиною зорових зображень,  вплив кольору, ліній, форм на внутрішній стан людини, значення мімічних рухів та жестів людини...)

Заняття на Арт-студії зручні для тих дітей, які активно зайняті і на інших гуртках – всього дві години активної роботи на тиждень компенсуються невеликою кількістю учнів на занятті (до 12 дітей), індивідуальним та диференційованим підходом з боку вчителя: без уваги не лишається жодна дитина, всі питання, що виникають в процессі роботи, не лишаються поза увагою педагога та групи.

Нові друзі, невимушене спілкування під час занять, цікаві теми бесід, що народжуються під час роботи над завданнями, колектив, який згуртовується на основі спільного інтересу і збагачує новим досвідом кожного – ось що приваблює в „Арт-студію” багатьох наших юних художників.

Ми в соцмережi

gplus        facebook       odnoklassniki