Ласкаво просимо до ценру  розвитку дитини і родини «Дивосвіт»!

 

Центр Дивосвіт – один з найбільш багатопрофільних  закладів  позашкільної  освіти дітей та молоді  м.Вінниці.  Це - Центр  творчості юних. Це цілий світ - багатогранний, яскравий, наповнений звуками і фарбами, спортом, спілкуванням, натхненням і творчим пошуком. Про його вихованців, педагогів,   і сьогоднішні  досягнення, про його історію та щоденну  діяльность  можна розповідати нескінченно. 

Кожен рік ми з радістю запрошуємо  дітей молодь    вибрати в  Дивосвіті  справу до душі. І радіємо, коли вони приводять до нас своїх друзів. Заради цього ми працюємо. Чим більше  дітей знайдуть своє покликання в об'єднаннях, секціях, студіях Центру, тим більше знаючих, освічених, ерудованих і спортивних людей буде жити в нашому чудовому місті. Ми будемо раді, якщо Ви захочете познайомитися з нами ближче, побувати на екскурсіях та концертах, на виставках і святах, спортивних змаганнях. Наші гуртки і секції готові подарувати вам масу задоволень.  

А Вам  шановні батьки   ми пропонуємо провести час з користю, поки ваші діти займаються у гуртках та секціях. Особливо приємно  презентувати нашу новинку- WELLNESS-зал  єдиний у нашому місті. Wellness - це поняття, що з'явилося в нашому житті відносно недавно.

Слово "wellness" походить від "fitness" та "well-being" ("гарне  самопочуття", "добробут").

Основна концепція wellness - підтримка хорошої фізичної та  духовної форми із задоволенням і без насильства над собою за допомогою спеціальних  тонусних столів - тренажери які виконують всю роботу за Вас.   Також на Вас  чекають  заняття  з  Йоги, Пілатесу, Фітнесу,  АЙКІДО та  Креативного  дизайну.

 

Дякуємо, що ви з нами!

 

Ми в соцмережi

gplus        facebook       odnoklassniki